Екологічний конкурс ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія»

Екологічний конкурс ялинкових прикрас

«Моя Новорічна мрія»

I. Загальні положення

Зростання кількості екологічних проблем та збільшення загального забруднення навколишнього середовища побутовими відходами підштовхують нас до необхідності більш ретельного роз’яснення цього питання дитячій та юнацькій аудиторії, бо саме змалку формується розуміння та необхідність дотримання правил екологічної культури. Саме тому Відділ освіти, культури та спорту ініціює проведення екологічного конкурсу ялинкових прикрас «Моя новорічна мрія» з метою винайдення цікавих та неординарних рішень у вторинному використанні старих речей та матеріалів. Конкурсний формат такої ініціативи є найбільш продуктивним, бо передбачає залучення дітей та юнацтва до цікавої колективної творчої роботи, роздумів та спілкування на тему персональної відповідальності у вирішенні питань забруднення навколишнього середовища, популяризації традицій святкування новорічно-різдвяних свят, формування практичних вмінь і навиків по виготовленню ялинкових прикрас, подальшого розвитку і підтримки талановитих дітей та молоді.

Засновником та організатором конкурсу є Відділ освіти, культури та спорту Бузівської сільської ради..

II. Учасники Конкурсу

До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, дошкільних  закладів та мистецьких закладів, вихованці гуртків та інші. Екологічний конкурс ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія» проводиться з 11 грудня по 23 грудня 2019 року .

Конкурсні роботи прийматимуться з 13 по 17 грудня 2019 року (місце прийому – Бузівський ЗЗСО, кабінет начальника відділу освіти, культури та спорту, 3 поверх).

ІIІ. Вимоги до конкурсних робіт

Пропонуємо на екологічний конкурс ялинкових прикрас «Моя

Новорічна мрія» надати роботи, бажано, у традиційному українському стилі:

кулі, дзвіночки, зірки, чобітки, коники, олені, янголята, казкові персонажі

тощо.       Вироби мають бути виготовлені з найбільш поширених матеріалів (шишок,

хвойних гілок, лози, соломи, деревини, мішковини та інших природних матеріалів рослинного та тваринного походження, які є вологостійкими по мокрої, вітряної погоди).

Розмір ялинкової прикраси має бути не меншим, ніж 20 см у висоту.

• Обов’язковим елементом кожної конкурсної роботи є гапличок для закріплення її на ялинці, довжиною не менше 20 см.

• До кожної конкурсної роботи додається стікер з ім’ям автора.

• У конкурсі не беруть участі готові фабричні композиції та сучасні ялинкові

прикраси.

Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться під час відкриття головної ялинки.

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ:

• Для підведення підсумків конкурсу на кращу новорічні іграшку створюється конкурсне журі за участю представників органів місцевого самоврядування та громадської організації, депутатів сільської ради, жителів громади.

• Конкурсне журі обирає переможців у різних номінаціях та бере участь в їх нагородженні.