Бузівська громада
Жашківський район, Черкаська область

Новини Бузівської сільської ради

Інформація про надання гранту для студентів Черкаської області на сплату навчання

Дата створення: 12:45 13.04.2018

“До уваги студентів Бузівської громади Черкаської області  вищих навчальних закладів України, очної та заочної форми навчання. 

Табір "Молода гвардія"

Дата створення: 12:26 12.03.2018

У прекрасному місці України, біля безкраїх берегів Чорного моря та серед ласкавого шепоту хвиль, у місті Одеса розташована країна дитинства – Український дитячий центр «Молода гвардія». Вже багато років радує він юних мешканців, дарує їм незабутні зустрічі і яскраві враження, є найбільш безпечним та якісним місцем дитячого відпочинку в Україні. У дитячому центрі постійно працюють два табори – «Зоряний» та «Сонячний», влітку відчиняється табір «Прибережний». Протягом зміни у дитячому центрі дитина, окрім оздоровлення і відпочинку, отримує комплекс додаткових послуг, спрямованих на розвиток її здібностей та інтересів. Діяльність гуртків, секцій, здійснення туристичних походів робить перебування в таборі цікавим та незабутнім. Телефон для довідок: (048) 755-92-34

Табір "Артек" запрошує відвідувачів

Дата створення: 12:21 12.03.2018

Шановні жителі Бузівської ОТГ , раді повідомити Вам, що "Артек" відкрився! Легендарний дитячий табір, який ще кілька років тому працював на узбережжі Чорного моря переїхав під Київ до Пущі Водиці. Офіційне відкриття відбулося 24 червня 2016 року. ДПУ «МДЦ «Артек» знаходиться в історичній зоні на березі лісового озера «Сапсаїв» Пуща-Водицького лісопарку. На території центру функціонує два спальних корпуси, медичний центр, спортивний та адміністративний корпуси. 21 один день на свіжому повітрі. Купання в озері та щоденна ігрова програма. Майстер-класи з рукоділля, заняття спортом та курси акторської майстерності. Дітям у Пущі Водиці нудьгувати нема коли.  Види путівок: безоплатні, 20%, 30%, 50%.  Телефон для довідок: (044) 205-05-07.

Літературний вечір з О.Чорним

Дата створення: 10:49 26.02.2018

Літературний вечір з Олександром Чорним пройшов в атмосфері перенесення в чаруюче минуле нашої місцевості. Уродженець с. Бузівка, який займається дослідженням історії рідного краю, розповів захоплюючі факти пережитого та інтригуючі історії, що пов`язані з нашим селом. Продемонстрував записи та старовинні документи, які належали його прадідові. Також презентував збірку своїх поезій та порадував присутніх декламуванням віршів, після чого роздав свої збірки з власним підписом. Гості захоплююче слухали розповідь доповідача, брали участь в бесіді, задавали питання. В кінці вечора сільський голова та директор школи висловили свою подяку пану Олександру за його працю та ініціативу. Ми з нетерпінням чекаємо нашої наступної зустрічі!!!

Звіт голови ОТГ за 3-й місяць роботи

Дата створення: 09:01 21.02.2018

День пам'ята героїв Небесної сотні

Дата створення: 13:40 20.02.2018

Сьогодні день пам’яті героїв Небесної Сотні. Віддані патріоти, які відстоювали наші права і віддали життя за свою країну, за незалежність, за гідність і свободу кожного українця.  Вічна пам'ять Небесній Сотні!  

Пожежна команда відвідала нашу школу

Дата створення: 14:48 09.02.2018

8 лютого до школи приїхала пожежна команда. Кваліфіковані фахівці розповіли про свою професію, показали пожежний автомобіль, захисне спорядження, пожежно-технічне озброєння, а також провели захоплюючий майстер-клас учням. Школярі брали активну участь у тренуванні та змогли відчути себе справжніми героями-рятувальниками.