Літературний вечір з О.Чорним

Літературний вечір з Олександром Чорним пройшов в атмосфері перенесення в чаруюче минуле нашої місцевості. Уродженець с. Бузівка, який займається дослідженням історії рідного краю, розповів захоплюючі факти пережитого та інтригуючі історії, що пов`язані з нашим селом. Продемонстрував записи та старовинні документи, які належали його прадідові. Також презентував збірку своїх поезій та порадував присутніх декламуванням віршів, після чого роздав свої збірки з власним підписом. Гості захоплююче слухали розповідь доповідача, брали участь в бесіді, задавали питання. В кінці вечора сільський голова та директор школи висловили свою подяку пану Олександру за його працю та ініціативу. Ми з нетерпінням чекаємо нашої наступної зустрічі!!!