Табір "Молода гвардія"

У прекрасному місці України, біля безкраїх берегів Чорного моря та серед ласкавого шепоту хвиль, у місті Одеса розташована країна дитинства – Український дитячий центр «Молода гвардія». Вже багато років радує він юних мешканців, дарує їм незабутні зустрічі і яскраві враження, є найбільш безпечним та якісним місцем дитячого відпочинку в Україні.
У дитячому центрі постійно працюють два табори – «Зоряний» та «Сонячний», влітку відчиняється табір «Прибережний».
Протягом зміни у дитячому центрі дитина, окрім оздоровлення і відпочинку, отримує комплекс додаткових послуг, спрямованих на розвиток її здібностей та інтересів.
Діяльність гуртків, секцій, здійснення туристичних походів робить перебування в таборі цікавим та незабутнім.
Телефон для довідок: (048) 755-92-34