Протокол Загальних зборів 21 квітня с.Бузівка

Картинки по запросу загальні збориПРОТОКОЛ

Загальних зборів громадян с.Бузівка Жашківського району Черкаської області

21 квітня 2018року

Головуючий : Фуркало О.В.

Секретар зборів : Завертана Л.Г.

Лічильна комісія : Брунь В.Ф., Полянський І.Ю.

Всього громадян , що були присутні на зборах : 108 чоловік

На загальних зборах громадян були присутні :

1.       Король Марія   – представник народного депутата України Ничипоренка В.М.

2.      Шевченко М.Т.-  директор ПСП «Канюківське»

ПОРЯДОК ДЕННИЙ :

1.      Звіт голови Бузівської сільської об’єднаної територіальної громади Фуркало О.В. за звітний період з листопада 2017 року по квітень 2018 року.

2.      Обговорення інформації по оформленню права власності на будинки.

3.      Питання благоустрою с.Бузівка

4.      Питання розвитку громади (будівництво водогону , земельні питання).

5.      Самооподаткування.

РЕГЛАМЕНТ ЗБОРІВ :

Доповідь – 15 хв.

Питання /відповідь – 10 хв.

1.      Слухали :звіт сільського голови Фуркала О.В. про роботу за звітний період.

Доповідає сільський голова Фуркало О.В. (Доповідь додається)

ВИРІШИЛИ : Звіт сільського голови Фуркала О.В. прийняти до відома

Поступила пропозиція під час зборів заслухати звернення від помічника народного депутата України Ничипоренка В.М.

Слухали: допомога народного депутата України Ничипоренка В.М. для громади с.Бузівка.

Інформує : помічник народного депутата Король Марія

ВИРІШИЛИ : Кошти надані народним депутатом України Ничипоренком В.М. для  розвитку  с.Бузівка направити на ремонт приміщення пожежної частини.

2.      Слухали :  про допомогу сільської ради у виготовленні технічного паспорта на будинок .

Інформує : сільський голова Фуркало О.В.

ВИРІШИЛИ : інформацію сільського голови взяти до уваги.

3.      Слухали : про благоустрій населеного пункту с.Бузівка

Інформує сільський голова Фуркало О.В.

3.1.           Встановлення місця для вивезення відходів каналізації

ВИРІШИЛИ : Місцем для вивозу каналізації визначити "чеську яму" або на приватну земельну ділянку (за межами населеного пункту) за згодою власника.

3.2.           Поводження з безпритульними собаками та свійською птицею.

ВИРІШИЛИ : встановити термін 1 місяць щоб власники собак   забрали своїх тварин  з вулиць, свійську птицю кожен господар повинен пасти на своїй земельній ділянці.

3.3.           Прибирання прибудинкової території

ВИРІШИЛИ : в місячний термін кожному жителю с.Бузівка та громадянам які мають будинок у с.Бузівка  прибрати свою прибудинкову територію

Поступили питання під час зборів :

3.4.           Слухали: жителя вул.Гагаріна Білобрового П.В. про вирішення питання заїзду на городи по вул.Гагаріна.

ВИРІШИЛИ : створити  земельну комісію для вирішення даного питання.

3.5.           Слухали: жительку вул.Терешкової Завертану Г.В. про утримання в господарстві не більше як 10 свиней.

Питання не було підтримане громадою рішення не приймалося.

3.6.           Слухали: жителя вул.Дружби Захарченка В.П. про встановлення на дорозі біля школи «лежачого поліцейського»

ВИРІШИЛИ : під час ремонтних робіт доріг встановити «лежачого поліцейського» на дорозі по вул.Свободи біля школи.

4.      Слухали : питання розвитку громади (водогін, земельні питання)

4.1. про земельні ділянки для ведення ОСГ

Інформує сільський голова Фуркало О.В.  (інформація додається)

ВИРІШИЛИ :взяти до уваги інформацію сільського голови Фуркала О.В.

4.2.           Про відновлення проекту «Будівництво та реконструкція водогону у с.Бузівка»

Інформує сільський голова Фуркало О.В. (інформація додається)

ВИРІШИЛИ : організувати зустріч із засновниками ГО «Гірський Тікич Бузівка» у середу 25.04.2018р. для створення інвентаризаційної комісії та передачі готової частини водопроводу на баланс Бузівської сільської ради

5.      Слухали : про самооподаткування на 2018 рік

Інформує сільський голова Фуркало О.В.

Поступила пропозиція від жителя вул.Миру Олійника Р.В. встановити плату самооподаткування на 2018 рік 50 грн.

ВИРІШИЛИ : встановити плату самооподаткування на 2018 рік 50 грн.