Оголошення про проведення конкурсу!

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади художнього керівника Зеленорізького сільського Будинку культури Бузівської сільської ради

Кваліфікаційні вимоги до претендента:

• середньо-технічна або базова освіта відповідного напряму;
  • стаж творчої роботи, участь в художній самодіяльності та аматорських колективах не менше 3-х років;
  • володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями виконувати відповідні посадові обов’язки.

Основні завдання та обов’язки: художній керівник повинен координувати роботу творчих колективів щодо проведення художніх заходів, здійснювати розробку і постановку сценаріїв масових заходів, організовувати  вивчення та обмін досвідом роботи колективів народної творчості, їх огляди, виступи, фестивалі.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії:

• заява про участь в конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що засвідчує особу;
  • копію трудової книжки;
  • копія документу про освіту за відповідною спеціальністю;
  • копія військового квитка (для військовозобов’язаних)
  • перспективний план роботи на один і п’ять років.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію стосовно своєї освіти, роботи та професійної діяльності.

Адреса за якою подаються документи на конкурс:

с.Бузівка, вул..Миру,91А  тел..92-060

Строк подання документів:документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про конкурс (до 01.12.2018)