Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади!

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста з питань розвитку інфраструктури та розробки інвестиційних проектів виконавчого комітету Бузівської сільської ради

Відповідно до  "Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців" затвердженого посановою Кабінету Міністрів України №169 від 15.02.2002, виконавчий комітет Бузівської сільської ради оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади спеціаліста з питань розвитку інфраструктури та розробки інвестиційних проектів виконавчого комітету Бузівської сільської ради.

Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською та англійською мовами; досконале володіння комп’ютером;  освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста або бакалавра фінансового, економічного, юридичного, гуманітарного спрямування.

Особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, надають до конкурсної комісії сільської ради наступні документи:

• Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та їх проходження;

• Заповнену особову картку форми П-2ДС з відповідними додатками;

• Дві фотокартки розміром 4*6 см;

• Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання;

• Копію документа, який посвідчує особу;

• Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

• Довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності)

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави  або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Термін прийняття документів   конкурсною комісією 30 календарних днів з дня опублікування оголошення

Документи приймаються за адресою: с.Бузівка , вул.Миру,91, виконавчий комітет Бузівської сільської ради, тел. 92-060