Новини Бузівської сільської ради

День пам'ята героїв Небесної сотні

Дата створення: 13:40 20.02.2018

Сьогодні день пам’яті героїв Небесної Сотні. Віддані патріоти, які відстоювали наші права і віддали життя за свою країну, за незалежність, за гідність і свободу кожного українця.  Вічна пам'ять Небесній Сотні!

Пожежна команда відвідала нашу школу

Дата створення: 14:48 09.02.2018

8 лютого до школи приїхала пожежна команда. Кваліфіковані фахівці розповіли про свою професію, показали пожежний автомобіль, захисне спорядження, пожежно-технічне озброєння, а також провели захоплюючий майстер-клас учням. Школярі брали активну участь у тренуванні та змогли відчути себе справжніми героями-рятувальниками.

Увага! Безкоштовне стажування для підприємців в Німеччині!

Дата створення: 11:10 19.01.2018

21 – 23 лютого 2018 року у керівників та топ- менеджерів підприємств Черкаської області є можливість пройти відбір на безкоштовне стажування в Німеччині ДЛЯ УЧАСТІ У ЗАХОДІ НЕОБХІДНО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ за посиланням: https://goo.gl/forms/lt1LydOvyTQLQsNj2 Стажування здійснюється в рамках німецької Програми для підприємств з експортно-імпортним потенціалом і менеджерів Fit for Partnership with Germany (Готові до співпраці з Німеччиною). Ця програма є елементом зовнішньоекономічної політики Німеччини і шляхом бізнес-сесій в Німеччині сприяє:

Звіт голови ОТГ за 2-й місяць роботи

Дата створення: 17:14 15.01.2018

Звіт голови  Бузівської ОТГ - Фуркало О.В.

Відкриття міні-футболу

Дата створення: 08:48 12.01.2018

У четвер 11 січня відбулось відкриття міні-футболу

Увага! Всеукраїнська премія "Диво -дитина"

Дата створення: 11:02 22.12.2017

У березні 2018 року Всеукраїнська премія "Диво-дитина" святкуватиме свій ювілей та 10-й рік поспіль буде нагороджувати найталановитіших дітей нашої країни. Основна мета Премії - пошук, відбір, вшанування та нагородження грошовими преміями найталановитіших та найобдарованіших  дітей України!

Навчання по грантам

Дата створення: 15:18 15.12.2017

5 грудня 2017 року в приміщенні сільської ради відбулись навчання для депутатів та всіх бажаючих по грантам! Також були гості з інших громад.