ПОЛОЖЕННЯ про проведення конкурсу на кращу новорічну іграшку

про проведення конкурсу на кращу новорічну іграшку

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

Засновником та організатором конкурсу є відділ, освіти культури та спорту Бузівської сільської обєднаної територіальної громади.

МЕТА КОНКУРСУ:

Популяризувати серед дітей сільські традиції святкування циклу новорічно-різдвяних свят;

Формувати практичні вміння і навички у дітей по виготовленню новорічно-різдвяних ялинкових прикрас, які символізують та відображають регіональні традиції в народній творчості;

Розвивати у дітей фантазію та дизайнерські здібності.

УЧАСНИКИ КОНКУРСУ:

• До участі у конкурсі запрошуються вихованці закладів дошкільної освіти громади, учні Бузівського ЗЗСО, а також усі бажаючі.

УМОВИ КОНКУРСУ:

• Конкурс «Краща ялинкова іграшка» проводиться серед усіх дітей-учасників з яких буде обрано 10 кращих конкурсних робіт, автори яких будуть нагороджені подяками Бузівської сільської ради та цінними подарунками.

Конкурсні роботи прийматимуться з 01листопада по 01 грудня (місце прийомуБузівський ЗЗСО, кабінет начальника відділу освіти, культури та спорту, 3 поверх).

Оголошення результатів конкурсу та нагородження переможців відбудеться під час відкриття головної ялинки.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ:

Усі ялинкові прикраси мають бути створені в традиції іграшки новорічно-різдвяного циклу.

Вироби мають бути виготовлені з найбільш поширених матеріалів (шишок, хвойних гілок, лози, соломи, деревини, мішковини та інших природних матеріалів рослинного та тваринного походження, які є вологостійкими по мокрої, вітряної погоди).

Розмір ялинкової прикраси має бути не меншим, ніж 20 см у висоту.

Обов’язковим елементом кожної конкурсної роботи є гапличок для закріплення її на ялинці, довжиною не менше 20 см.

• До кожної конкурсної роботи додається стікер з ім’ям автора.

• У конкурсі не беруть участі готові фабричні композиції та сучасні ялинкові прикраси.

ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ КОНКУРСУ:

• Для підведення підсумків конкурсу на кращу новорічні іграшку створюється конкурсне журі за участю представників органів місцевого самоврядування та громадської організації, депутатів сільської ради, жителів громади.

Конкурсне журі обирає переможців у 10 номінаціях та бере участь в їх нагородженні.