Стратегія розвитку Бузівської ОТГ

Стратегія Бузівської ОТГ – це система дій, що спрямовані на досягнення цілей, які було окреслено, сформовано та викладено жителями і провідними спеціалістами громади. Даний документ розроблено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року №385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року».

Стратегія розвитку Бузівської сільської об’єднаної територіальної громади була сформована внаслідок детального соціально-економічного аналізу території, при врахуванні сильних, слабких сторін, а також зовнішніх можливостей та загроз. Даний документ є унікальним та розрахований виключно на потенціал Бузівської ОТГ.

Написання Стратегії розвитку Бузівської територіальної громади проходило за методологією, отриманою представниками ОТГ на семінарі у рамках проекту «DecentralizationNow», організованого ВП «Черкаський центр розвитку місцевого самоврядування».

Стратегія розвитку об’єднаної територіальної громади прописана до 2025 року включно, у відповідності до Стратегії розвитку Черкаської області.

Основоположним принципом, який став фундаментом для написання стратегії, є принцип залучення громадськості у даний процес. Його реалізація проходила через створення Робочої групи, в яку входили жителі громади, представники різних соціальних груп.

Щоб читати текст документа повністю, перейдіть за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1pq1qAj35sLaMESHCWn-8LTN9WK_6e6RA

Щоб читати стратегію розвитку Бузівської ОТГ Англійською мовою, натисніть ТУТ.